Biz Kimiz

Bilginler Sürücü Kursu olarak 20 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile, her yıl binlerce kursiyere ehliyet sınavlarında doğru yolu göstererek sürücü belgesi kazandırdık. Bugün sektörde özellikle çaba gösterdiğimiz başarılı eğitim ile başarılı mezuniyet süreçlerinden dolayı bilinen ve tanınan bir sürücü kursu olmaktan çok memnunuz, siz değerli kursiyerlerimize ve eğitimini tamamlamış mezun sürücülerimize aynı hizmeti aynı kalitede vermeye devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bugüne her dönem hedeflediğimiz başarı oranını sürekli olarak yükseltmek için çaba gösteriyoruz. Biliyoruz ki siz değerli sürücü adayları özellikle iyi bir eğitim alıp ehliyetiniz sınavınızı başarılı bir şekilde tamamlamak istiyorsunuz, bizlerde isteklerinizi en doğru şekilde uygulamanız için sizlere destek olmaktan çok memnun oluyoruz. Uzman eğitmenlerimiz ile özellikle trafik kuralları ve sürüş detaylarını şehir içerisinde zorlu yollarda dahi rahat bir sürüş yapabilmeniz için eksiksiz aktarıyoruz.

Kursumuza kayıt olan herkese kolaylık sağlayabilmesi için, sadece kursa gelerek değil, online olarak da eğitim almanızı sağlıyoruz. Ehliyet sınavlarında daha başarılı olabilmek için Bilginler Sürücü Kursu olarak web sitemizdeki e-ders ve e-sınav uygulamalarını aracılığıyla ihtiyaç duyabileceğiniz konularda bilgi seviyenizi ölçerek geliştirmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile siz kursiyerlerimize güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de çevreye saygılı, trafikte kendine güvenen sürücüler yetiştirmek bizler için çok önemlidir.

Nezih bir ortamda kaliteli eğitim alabilmeniz için konusunda deneyimli eğitim kadromuz ile birlikte özel direksiyon dersleri, similatör dersleri ve teorik derslerde başarılı sonuçlara ulaşmanız için çalışıyoruz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy’de Hizmet Veren Sürücü Kursumuz 20 Yıllık Tecrübe Yenilikçi Kurumsal Hizmet Anlayışı Güleryüz Ve Müşteri Memnuniyeti Doğrultusunda Hizmet Sunmaktadır. Teorik Sınıf Dersleri Haftaiçi Ve Hafta Sonu İki Ayrı Grupta Yapılmakta Sürücü Adaylarının Daha Rahat Ve Eksiksiz Eğitimlere Katılımı Sağlanmaktadır. E-Sınav Sistemine Hızlı Adapte Olup Kursumuza Kayıt Yaptıran Adaylarımızın Hızlı Ehliyet Almasını Sağlamaktayız.

Ayrıca Kredi Kartına 9 Taksit İle Ehliyet Kurs Ücretini Yapabilmekte Olup Yada Elden Ödeme İle Kurs Ücretini Taksitlendirebilirsiniz. Direksiyon Sınav Hazırlık Önce Similatör Dersi İle Başlamakta Olup Similatör Eğitiminde Başarılı Olup Renault Clio Fort Fiesta Araçlar İle Manuel Yada Otomatik Vites Ehliyeti Almak İstiyen Kursiyer Uzman Direksiyon Öğreticileri Eşliğinde Direksiyon Sınavına Hazırlanmakta Ayrıca Otomatik Vites Veya Manuel Vites Araçlarla Özel Direksiyon Dersi Verilmekte. Sürücü Kursumuzda B , B (Otomatik) Ehliyetin Yanı Sıra A,A1,A2 Motorsiklet Ehliyeti , D (Otobüs) Ehliyeti , C (Kamyon) Ehliyeti Ve CE (Tır) Ehliyeti , 100 Ceza Puanı , Psikoteknik , SRC 1 (Uluslararası Yolcu Taşıma) , SRC 2 (Yurtiçi Yolcu Taşıma) , SRC 3 (Uluslararası Yük Taşıma) , SRC 4 (Yurt İçi Yük Taşıma) Verilmektedir.

Ehliyet Artık İş Veya Özel Hayatımızın Parçası Artık Herkes Ehliyet Almak Zorunda Tabiki Sürücü Belgesi Almak İçin Bir Sürücü Kursu’na Kayıt Yaptırmanız Gerekiyor. Tam Bu Aşamada Son Yıllarda Milli Eğitim Bakanlığının Trafik Kazalarını Azaltmak Ve Daha Donanımlı Sürücüler Yetiştirmek İçin Eğitim Ve Sınav Sistemlerinin Standartlarını Yükseltmesi İçin Sürücü Adaylarının Sürücü Kursu Tercihi Yaparken Çok Daha Dikkatli Olmasını Gerektirmektedir. Sürücü Kursu Ücretlerinin Yanısıra Teorik Ders Saatleri , Similatör Eğitimi Ve Direksiyon Ders Saatleri Gibi Detaylarını Göz Önünde Bulundurlmalı. Alacağı Eğitim İle Fiyat Kıyaslaması Buna Göre Yapılmalı.

Özetle İyibir Sürücü Kursu’nda Aranacak Özellikler Ehliyet Kurs Ücretleri Ve Taksit Seçenekleri. Kursun Detaylı Bilgi Aktarımı İletişim Yöntemi Ve Yeterliliği. Kursun Yapısal Ve Donanımsal Yeterliliği. Similasyon Ve Ders Süreleri. Kurs Araç Ve Hocaların Kalite Ve Yeterliliği.Teorik Ders , Similasyon Ve Sireksiyon Ders Saatleri Eğitimici Seçenek Ve Kalitesi. SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ! GOP Bilginler Sürücü Kursu.