Sosyal Medya Adreslerimiz

EHLİYET BURADA.. YAZA EHLİYETSİZ GİRMEYİN!

Ehliyet Almanın Tam Zamanı!


Ehliyete kayıt olmak istiyorsanız daha fazla ertelemeyin. 

Bu Yaza Ehliyetli Bir Sürücü Olarak Girin.


Hızla başlayacak olan ehliyet alam süreci; sürücü kursuna kayıt olma, teorik eğitimler, E-sınav, simülasyon eğitimleri, direksiyon dersleri ve direksiyon sınavıyla son bulur. Ehliyet alma sürecinizi sürücü kursuna kayıt olduğunuz tarih, E-sınav harcını yatırma, E-sınav randevusu alınması ve direksiyon derslerine katılımınız belirler. 

Hızlı Ehliyet Almak


Sürücü kursuna erken kayıt olup E-sınav harcını yatırma sürecini kursun bilgilendirmesi doğrultusunda hızlı yapan ve direksiyon derslerini mümkün olduğunca sık aralıklarla, tavsiye edilen programa göre alan adaylar daha hızlı ehliyet alabilir.

E-Sınav Sistemi 


E-sınav (elektronik sınav) sisteminde haftanın her günü randevu esasına göre sınav yapılmakatadır.

Ehliyet Ne Kadar Sürede Alınır? 


Sürücü kursuna kayıt olan bir sürücü adayı ortalama 3 aylık bir sürede ehliyetini alabillmektedir. Bu süre kursiyerin süreci takibi, eğitimlere katılımı ve E-sınav salonlarındaki dönemlik değişebilen randevu yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. 1 ayda ehliyetini alan aday olduğu gibi 4-5 ayda alan aday da olabilir. 

Ehliyet Süreci Bilgilendirmeler 


Bilginler Sürücü Kursu olarak kursumuza kayıt olan tüm sürücü adaylarımıza kayıt esnasında ve sonrasında ehliyet süreci, eğitimler, sınavlar gibi konularda güncel bilgiler aktararak adaylarımızı en doğru şekilde yönlendiriyoruz.

Bilginler Sürücü Kursu Nerede?


Kursumuz Gaziosmanpaşa İlçesi Küçükköy İstanbul Caddesinde hizmet vermektedir. Yakın çevremizde bulunan Sultangazi, 50. Yıl, Esentepe mahalleleri, Eyüpsultan İlçesi, Alibeyköy, Yeşilpınar, Bayrampaşa, Yıldırım, 500 Evler gibi yerleşimlerden yakın ve ulaşımı kolay olmasından dolayı birçok sürücü adayı tarafından tercih edilmekteyizdir. Sizleri de Küçükköydeki sürücü kursumuza bekleriz. 

 

Daha fazla detaylı bilgi için Gaziosmanpaşa-Küçükköy'de hizmet veren kursumuza uğrayabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

  • www.kucukkoysurucukursu.com
  • www.bilginler